preloader
Scroll to top

Baristické kurzy

Pre milovníkov kávy ponúkame baristické kurzy, na ktorých sa radi podelíme o naše know-how v oblasti prípravy kávy doma i v kaviarni. Kurzy sú určené pre začiatočníkov a pokročilých.

Alternatívna príprava kávy

Naučíme ťa pripraviť výberovú kávu alternatívnymi spôsobmi s moka pot, V60, kalitou, aeropressom alebo mocca masterom. Okrem toho si ukážeme ako pripraviť cappuccino bez espresso kávovaru. Kurz je určený pre začiatočníkov a pokročilých.

Termín: 9. 2. 2024 o 16.00 h

Trvanie kurzu: cca. 4 hodiny
Min. počet účastníkov: 2 ľudia
Cena kurzu: 90 €

Ako na domáce espresso

Naučíme ťa ako si pripraviť perfektné espresso v domácich podmienkach. Ukážeme si ako ozdobiť vašu kávu srdiečkom alebo rozetkou. Okrem toho sa dozviete všetko o výberovej káve, jej pestovaní a spracovaní. Kurz je určený pre začiatočníkov.

Termín: 23. 2. 2024 o 16.00 h

Trvanie kurzu: cca. 4 hodiny
Min. počet účastníkov: 2 ľudia
Cena kurzu: 120 €

Zaučenie personálu kaviarne

Zamestnancov vašej prevádzky dokážeme zaškoliť základnými baristickými postupmi pri príprave espressa a napeňovania mlieka. Takisto odovzdáme know-how pri alternatívnej príprave kávy so zameraním na batch brew (moccamaster) alebo hand brew (V60, kalita).

Cena, termín a miesto zaškolenia po individuálnej dohode.

Zaregistrujte sa

Ako to funguje? Pri vypĺňaní formuláru vpíšte vaše údaje a nezabudnite aj na názov kurzu. Po odoslaní registrácie vám na váš mail prídu ďalšie pokyny.

    Oboznámil som sa a súhlasím so spracovaním osobných údajov.

    Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.