preloader
Scroll to top

Kaviareň Jozefská

Ďalším krokom na mojej ceste kávy bolo vybudovanie kaviarne v centre mesta, v blízkosti prezidentskej záhrady. Filozofia kaviarne je postavená na pevných základoch prípravy našej výberovej kávy. Ako je u mňa zvykom, celý priestor som sám navrhol a do veľkej miery aj sám postavil. Čisté línie a dizajnové doplnky dotvárajú ideálny priestor na vychutnávanie kávy.
Od decembra 2019 sme toho spolu veľa prežili. Spoznali ste členov nášho tímu a stále spoznávate nových a nových šikovných ľudí. Zvládli sme spolu pandémiu a okienkový predaj, vyprevadili sme prevádzkarku na materskú a neskôr jej zástupkyňu do novej pracovnej oblasti. Stretli ste nášho nového prevádzkara Marcela, ktorý sa pre Vás snaží tvoriť nové zážitky, prinášať nové chute a vnáša opäť o niečo iný pohľad do nášho milovaného priestoru. Verím, že keď raz prídete, pokiaľ ste u nás ešte neboli, tak budete cítiť ducha autentickosti, ktorý bol pre mňa veľmi dôležitý. Určite sa môžete tešiť na ochutnávky nových káv a na prezentáciu produktov od našich dodávateľov prevažne z okolia Bratislavy.

Kaviareň Jozefská

Jozefská 2A
811 06, Bratislava
→ Nájdi na mape

Otváracie hodiny

Po – Pi: 7.30 – 18.00 h
So – Ne: 9.00 – 18.00 h

Kontakt

0940 629 026

Kaviareň Turbínová

V roku 2022 sme rozšírili svoje kapacity a zväčšili objem zelenej kávy, čo viedlo k potrebe nájsť pre našu pražiareň nový, väčší priestor. Nechceli sme však len miesto pre pražičku a pre sklad kávy. Chceli sme vytvoriť výnimočné miesto a mali sme špecifickú predstavu. Priali sme si, aby nová priažiareň mohla spájať priestor pre nás, pre výber nových zŕn, pre ich praženie, pre nové stretnutia a ochutnávky, zaúčanie baristov a teambuldingy a zároveň priestor pre Vás, pre vychutnanie si kávy s výhľadom na pražiara pri práci, zatiaľ čo si užijete jeho produkt, pre verejné cuppingy, prednášky, súťaže a rôzne iné kávové eventy. Vytvorenie takéhoto priestoru nám dalo poriadne zabrať. Či už zdokonaľovaním miesta, ktoré sme pre nás, ale aj pre Vás našli, ako aj samotným sťahovaním. Podarilo sa a od júna máme všetko na svojom mieste a pražíme ostošesť. Priestor je krásny a priestranný, nachádza sa na Turbínovej ulici vedľa Mlynice a je to náš nový domov. Ak budete mať cestu okolo, naši chlapci vás veľmi radi uvítajú, pohostia čerstvou kávou a radi odpovedia na akékoľvek otázky ohľadom kávy a praženia.

Kaviareň Turbínová

Turbínová 39
831 04, Bratislava
→ Nájdi na mape

Otváracie hodiny

Po – Pi: 7.30 – 17.00 h
So: 9.00 – 17.00 h

Kontakt

+421 948 072 218

Ochutnajte našu kávu

Newsletter

Prihláste sa na odber našich noviniek